Σας καλούμε να παραστείτε στην εορταστική - πολιτιστική εκδήλωση που διοργανώνεται από το Τοπικό Συμβούλιο και τους Συλλόγους της Τοπικής Κοινότητας Δασοχωρίου   σε συνεργασία με την Κοινωφελή Επιχείρηση Δήμου Ηράκλειας στις 25 Οκτωβρίου 2019 στην Τοπική Κοινότητα Δασοχωρίου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

18:30   Μέγας Πανηγυρικός Εσπερινός

20:00   Περιφορά Ιεράς Εικόνας Αγίου Δημητρίου

20:30   Χορευτικά συγκροτήματα ενηλίκων στον αύλειο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Δασοχωρίου

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ                                                            Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Η.

ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                       ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ                                          ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                                   ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ