Πρός: Πολιτιστικό σύλλογο Μακεδόνων Ηράκλειας και Επαγγελματίες - ΕΜπόρους Δήμου Ηράκλειας

Εκ μέρους της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Ηράκλειας εκφράζουμε τις ιδιαίτερες και θερμές μας ευχαριστίες για τη συμμετοχή σας στα εγκαίνια του Περίπτερου 12 του Επιμελητηρίου Σερρών στην 80η ΔΕΘ και για την ευγενική προσφορά των προϊόντων σας και του έντυπου υλικού σας με το οποίο στηρίξατε για ακόμη μια φορά το δήμο μας. Η χειρονομία σας αυτή αποκτά ιδιαίτερη σημασία αυτόν τον καιρό που η κοινωνία μας βιώνει οικονομική κρίση με πολλαπλές αρνητικές επιδράσεις για όλους μας. Με την πρωτοβουλία σας συμβάλλετε ενεργά στην ανάδειξη του δήμου μας και των προϊόντων του.

Με την ελπίδα ότι η γόνιμη συνεργασία μας θα συνεχιστεί και στο μέλλον και ότι η πράξη σας θα βρει άξιους μιμητές, σας ευχόμαστε επαγγελματική επιτυχία, υγεία και δύναμη για τη συνέχιση του έργου σας.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Η.

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΓΝΩΣΙΑ