ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ

ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Προς τους δικαιούχους του Προγράμματος ΤΕΒΑ (Επισιτιστικής και βασικής Υλικής Συνδρομής)

Η 1η διανομή τροφίμων και ειδών παντοπωλείου θα γίνει την Τρίτη 29 Μαρτίου, την Τετάρτη 30 Μαρτίου και την Πέμπτη 31 Μαρτίου από τις 9:00 έως τις 14:30 στο ισόγειο του κτιρίου της πρώην ΔΕΥΑΗ. (πρώην LaPiazza)

Για την παραλαβή πρέπει απαραίτητα ο δικαιούχος να φέρει μαζί του την αίτηση, την ταυτότητα, το ΑΦΜ και το ΑΜΚΑ.

Αν παραλάβει τα προϊόντα άλλο πρόσωπο από τον αιτούντα ή τους ωφελούμενους της οικογένειας του (που δηλώθηκαν στην αίτηση) πρέπει να φέρει εξουσιοδότηση από τα ΚΕΠ.

Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των δικαιούχων η διανομή θα γίνει με τα αρχικά του επώνυμου του αιτούντος ως εξής:

• Τρίτη 29 Μαρτίου από το Α έως το Ι
  • Τετάρτη 30 Μαρτίου από το Κ έως το Ν