Σας ενημερώνουμε, ότι εκδόθηκε από την Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης του Ε.Π. Αλιείας και Θάλασσας, Υπουργείου Αγροτικής Ανάπτυξης & Τροφίμων, το παρακάτω Μέτρο για την υποβολή αιτήσεων ενίσχυσης - χρηματοδότησης στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Αλιείας & Θάλασσας 2014-2020. Έτσι καλούνται από τον Γενικό Γραμματέα Ενωσιακών Πόρων & Υποδομών, ΥΠ.Α.Α.Τ. οι δυνητικοί Δικαιούχοι του Μέτρου 3.4.4 -«Μεταποίηση προϊόντων αλιείας και υδατοκαλλιέργειας Επιχειρησιακού Προγράμματος Αλιείας & Θάλασσας 2014-2020», για την υποβολή Αιτήσεων Ενίσχυσης-Χρηματοδότησης, σύμφωνα με τους όρους, τις προϋποθέσεις και διαδικασίες που ακολουθούν.

3η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΞΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ ΣΤO ΜΕΤΡO 3.4.4, «Μεταποίηση προϊόντων αλιείας και υδατοκαλλιέργειας», Επιχειρησιακού Προγράμματος Αλιείας & Θάλασσας 2014-2020

3η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΞΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ 3.2.2 & 4.2.4 «Παραγωγικές Επενδύσεις στην Υδατοκαλλιέργεια» Επιχειρησιακού Προγράμματος Αλιείας & Θάλασσας 2014-2020, Υπουργείου Αγροτικής Ανάπτυξης & Τροφίμων