Ο Δήμος Ηράκλειας

Προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους που είναι σε θέση να παρέχουν τις παραπάνω υπηρεσίες ασφάλισης οχημάτων να καταθέσουν σφραγισμένες προσφορές έως και την Πέμπτη 31/03/2016 στο τμήμα Πρωτοκόλλου του Δήμου. Στο φάκελο θα περιλαμβάνονται και τα νομιμοποιητικά έγγραφα πρακτόρευσης ή άσκησης εν γένει σχετικών υπηρεσιών ασφάλισης.

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή στο σύνολό της και η προσφορά ασφάλισης θα είναι σύμφωνη με τους όρους της υπ.αρ2./2016 μελέτης του τμήματος Καθαριότητας , Ανακύκλωσης και Πολιτικής Προστασίας.

Για την κάλυψη της σχετικής δαπάνης  έχουν προϋπολογισθεί σχετικές πιστώσεις στον προϋπολογισμό  2016 του Δήμου Ηράκλειας.

Για περισσότερες πληροφορίες καθώς και για τυχόν περαιτέρω  διευκρινήσεις για τα στοιχεία των οχημάτων,  μπορείτε να απευθυνθείτε στο  Γραφείο Προμηθειών του Δήμου Ηράκλειας . Αρμόδιοι υπάλληλοι είναι η  κ. Τσιπτσέ Όλγα με τηλέφωνο επικοινωνίας το  2325350140 και ο κ. Δημητριάδης Σάββας τμήμα Καθαριότητας και Πολιτικής Προστασίας με τηλέφωνο επικοινωνίας 2325022261.

Επισυνάπτεται έντυπο οικονομικής προσφοράς - πατήστε εδώ. (Το έντυπο άλλαξε 31/03/2016)

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία.