Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια «ΜΙΣΘΩΜΑΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΤΕΧΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ» συνολικού προϋπολογισμού 49.800,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (40.161,29€ πλέον ΦΠΑ 9.638,71€ ) για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης και για (12) δώδεκα μήνες, ή μέχρι εξάντλησης του συνόλου των ημερομισθιών των μηχανημάτων οποτεδήποτε αυτή και αν συμβεί εντός της χρονικής περιόδου της υπογραφείσας σύμβασης.

Κριτήριο για την ανάθεση της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά ανά ομάδα αποκλειστικά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) όπως ορίζεται στο άρθρο 86 του Ν.4412/2016. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν προσφορά για μία ή περισσότερες ομάδες.

Ο ∆ιαγωνισµός θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20/12/2017 και ώρα 08:00 π.µ. (λήξη υποβολής προσφορών) στα γραφεία του ∆ήµου Ηράκλειας στην οδό Πλ. Μπακογιάννη 2 (Αίθουσα ∆ηµοτικού Συµβουλίου ), ενώπιον της αρµόδιας Επιτροπής.

Εγγύηση συµµετοχής στο διαγωνισµό δεν απαιτείται.

Τα έγγραφα του διαγωνισμού θα αναρτηθούν και στην ιστοσελίδα του Δήμου Ηράκλειας (www.dimosiraklias.gr).

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόµενοι µπορούν να απευθύνονται κατά τις εργάσιµες ηµέρες και ώρες στα γραφεία του ∆ήµου Ηράκλειας, οδός Πλ.Μπακογιάννη 2 ή στο τηλέφωνο 2325 3 50138, αρμόδιος υπάλληλος Θεοδοσίου Γεώργιος.

Περίληψη διακήρυξης  -  Διακήρυξη  -  Μελέτη  -  ΤΕΥΔ

Έντυπο επαγγελματικής και τεχνική ικανότητας  -  Έντυπο οικονομικής προσφοράς