Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την «Προμήθεια ανταλλακτικών & ελαστικών για την επισκευή και συντήρηση των οχημάτων και μηχανημάτων του Δήμου Ηράκλειας » συνολικού προϋπολογισμού 49.600,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (40.000,00€ πλέον ΦΠΑ 9.600,00€ ) για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης και για ένα (1) έτος , σύμφωνα με τους όρους και τις προϋποθέσεις της παρούσας Διακήρυξης .

Κριτήριο για την ανάθεση της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά , αποκλειστικά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή ) η οποία προκύπτει από το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης ως προς την ενδεικτική προϋπολογισθείσα τιμή , ανά ομάδα οχημάτων , στο σύνολο της ομάδας. Όπως ορίζεται στο άρθρο 86 του. Ν.4412/2016. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν προσφορά για μία ή περισσότερες ομάδες.

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί την 21/12/2020 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00 π.µ. (λήξη υποβολής προσφορών) στα γραφεία του ∆ήµου Ηράκλειας στην οδό Πλ. Μπακογιάννη 2 (αίθουσα ∆ηµοτικού Συµβουλίου ), ενώπιον της αρµόδιας Επιτροπής.

Εγγύηση συµµετοχής στο διαγωνισµό δεν απαιτείται.

Ο ∆ήµος διατηρεί το δικαίωμα να µην εξαντλήσει όλη την ποσότητα και αξία των προς προμήθεια ειδών εάν αυτό υπαγορεύουν οι ανάγκες τους.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόµενοι µπορούν να απευθύνονται κατά τις εργάσιµες ηµέρες και ώρες στα γραφεία του ∆ήµου Ηράκλειας , οδός Πλ. Μπακογιάννη 2, ή στο τηλέφωνο 23250 22261 & 23253-50138.

Περίληψη διακήρυξης  -  Διακήρυξη  -  Μελέτη  -  Παράρτημα

Ενημέρωση 14-12-2020